Yükselen Nesil

Butik Eğitim Kurumu

2018 yılından beri öğrenci odaklı eğitimiyle ve başarılarıyla bulunduğu bölgede fark yaratan bir eğitim kurumudur.

Vizyonumuz: Yükselen Nesil olarak, her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmayı ve güçlü bir akademik temel oluşturarak onları başarıya taşımayı hedefliyoruz. Benzersiz öğrenme ihtiyaçlarına odaklanarak, öğrencilere özel eğitimler sunuyor ve onların bireysel gelişimlerini destekleyerek gelecekteki başarılarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz: öğrencilerimize kaliteli bir eğitim deneyimi sunmak ve onları sadece akademik başarıya değil, aynı zamanda karakter gelişimine ve yaşam becerilerine de hazırlamak üzerinedir. Uzman eğitmen kadromuzla birlikte, öğrencilerimizin meraklarını uyandırmayı, öğrenmelerini desteklemeyi ve güçlü bir temel oluşturarak gelecekteki yaşamlarında başarılı bireyler olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

- ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ -

BES Logo

Neden Biz?

Yükselen Nesil Eğitim Kurumu olarak, müstakil bina ve geniş ön ve arka bahçe alanlarımızla öğrencilerimize ferah bir öğrenme ortamı sunmaktan gurur duyuyoruz. Sadece eğitim değil, aynı zamanda öğrencilerimizin sosyal gelişimi için de önem verdiğimiz bu geniş mekanlar, öğrencilerimizin açık havada keyifli zaman geçirmelerine olanak tanıyor.

Konumumuz; Marmaray’a, metroya, metrobüse ve otobüs duraklarına yakınlığımızla öğrencilerimizin ulaşımını kolaylaştırırken, aynı zamanda nezih bir çevrede yer alarak öğrencilerimize güven ve huzur dolu bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Yükselen Nesil olarak, öğrencilerimizin her yönüyle gelişimine odaklanarak, onları başarıya taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yükselen Nesil

Yükselen Nesil Dış Görünüm
Visited 463 times, 1 visit(s) today

ERKEN KAYIT AVANTAJLARINDAN FAYDALANIN!​

Mayıs ayında kayıt olan tüm öğrencilere
İndirimli Kayıt Olma Hakkı,
2 Deneme Hakkı,
2 Aylık Çizelge Hakkı,
Öğrenci Koçluğu Hizmeti
– Hediye –